به شهر الكترونيك آستارا خوش آمديد.

اصلاحیه ای برگلستان سعدی !!

 منبع : سايت آستارا

 نويسنده : طاهر خيامي    ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1387/11/02  

هردم ازاین بانک خبری می رسد ! - باجه مشتریان ویژه ! دراین باجه از ارائه خدمات به مشتریان عادی معذورهستیم ! لابد شما هم این گونه باجه ها رادر یکی دوتا از بانک ها ، دیده اید واین جملا ت قصارهم به چشمتان خورده است .
 تجزیه وتحلیل : جمله معذور هستیم معنی دیگرش می شود شما بروید توی صف به فکر تهیه اندکی سماق هم باشید! به علف های سبز زیر پایتان هم زیاد دقت نکنید !
نظر شما : الباقی خدمات به مشتریان ویژه چه نوع خدماتی می باشند؟ ومشتریان ویژه چه کسانی هستند نکند همانهایی هستند که فقط کارهای ویژه از آنها سرمی زند ؟
رییس یک بانک بزرگ : وقت مشتریان ویژه ما طلا ست !
پرسش ازرییس : این گونه طلاها ، در چه نوع گاو صندوق ها یی و در کدام مکان ، نگهداری می شود؟
یک نظراز منظر یک صف شناس خبره: اصولا صف مال مردم عادی است از صف  شیر و پنیر گرفته تا صف چند ردیفه بانک ! که یکی از ویژگی های عادی بودن همیشه در صف بودن است و علا مت ویژه بودن هم همین است که نه توبا صف کاری داری نه صف پاپیچ تومی شود وهمه اموراتت بدون صف ورعایت مقررات صف مدارانه حل وفصل می گردد!
راستی لابد شما هم آرسن لوپن بازی های چندنفر از این مشتریان ویژه را شنیده اید که پول های بی زبان مردم عادی را جمع کرده اند و همین پول ها را هپل هپو فرموده اندوحب جیم را بالا انداخته اند با یک لیوان آب خنک ودر رفته اند !
تست هوش : بعد از یافتن سن پرتقال فروش ! پیدا کنید شرکای فرضی داستان حب وجیم ویک لیوان آب خنک را!
حیران در حصار! - رییس منابع طبیعی آستارادر رابطه با حفاظت اززمین های دولتی منطقه حیران گفته است که این منطقه حیطه بندی می شود ونشانه گذاری می گرددو با استفاده از بلوک بندی های سیمانی و بتونی ونیز یاری گرفتن از سیستم جی پی اس حفاظت خواهد شد ! و ماهم مانده ایم حیران وانگشت به دهان که برسر این منطقه زیبا وخوش آب وهوا چه آمده است در گذشته ها وقرار است چه بیاید در آینده که مسوولان امور را حیران و سرگردان کرده است، و مجبور شده اند حصاری به دور آن بکشند اینچنین سفت وسخت و ای بسا بس نگران !
تابلوی کنار جاده : عسل حیران هم ! موجود است . تولید شده در کندوهای بتون آرمه ! 
چندروزبعد : ابو قراضه ما دارد سربالایی را نفس نفس زنان و اهن وتولوپ کنان بالا می رود تابلوی معروف به حیران خوش آمدید اندکی تا قسمتی تغییر یافته وشده است : به منطقه پر از سیم خاردار وبلوک بتونی وسیمانی زندان حیران خوش آمدید ! 
چند گفت وگو از جنس ورزش – کفاشیان گفت : من از تبلیغ ماکارونی روی پیراهن های تیم ملی بی  اطلاع بودم 1
- درست مثل چگونگی انتخاب تان به عنوان رییس فدراسیون فوتبال ! و چگونگی انتخاب فدرراسیون فوتبال به عنوان فدراسیون نمونه آسیا !
عباس انصاری فرد گفت : من به دنبال مدیریت در باشگاه پرسپولیس نبودم واین کار از طرف دیگران به من تکلیف شد !
 - منتظر باش تا این روزها ، اقدام به استعفا و ترک تکالیف از مدیریت به شما تکلیف شود !
انصاری فرد پس از پیروزی بر تیم فولاد گفت : لوکا بوناچيچ ، از فهرست نامزدهاي سرمربيگري تيم فوتبال اين باشگاه خارج شده است:
- فقط کافی است یک باخت یا یک مساوی دیگر حاصل شود که بلا فاصله یکی از این آقایان چیچ ها و ویچ ها همراه با یکی دوتا بدن ساز وغیره از پنجره اتاق مدیر عامل سرازیرشود داخل تشکیلات باشگاه !
بازیکنان پس از بازی با سنگاپور : حیف شد به تعداد تماشاگران گل نزدیم !
- برای بازی بعدی بهتر است تقاضای کتبی بدهید که تعداد دقیق تماشاگران تعیین شده باشد !
مدیر عامل باشگاه استقلال : استقلال قبلا نه سیستم داشت ونه تشکیلات !
- و حالا که افتاده دست شما ، احتمال می رود نه سیستم داشته باشدنه تشکیلات ! و نه استقلال !
خلعتبری : نباید فریب این پیروزی را بخوریم !
- البته می توانیم با خیال راحت برویم زیرباد این پیروزی ، بگیریم بخوابیم !
عجب فرمایش مبارکی ! – آقای جهرمی ، وزیر کار وامور اجتماعی گفته است :  دانشجویان باید یک ترم تحصیلی را به جای درس خواندن ، کار کنند .
- دانشجو : آخ جون ! کار !
اصلاحیه ای برگلستان سعدی ! - سعدی علیه رحمه درمورد عده ای ازمردم ، در باب دوم گلستان چنین گفته است : یکی را از بزرگان به محفلی اندر ستودند و دراوصاف جمیلش مبالغه ها کردند سر بر آورد وگفت : من آنم  که من دانم !
 و آورده اندکه بازهم پرده ها بیداد می کنند در شهر! جوان محترمی که زحمت کشیده است وازسد مخوف کنکور فوق دیپلم رشته قدم زنی دانشگاه بیکارآفرین عبورموفق داشته است . مقام مسوول عزیزی که پروژه ی چندین ده ساله مورو ثی را به سامان رسانده است دوست عزیز وپدری گرامی که از سفری تجاری به کشور چین برگشته است وورزشکاری که سالی یک بار یک کمربند رنگی جدید را می بندد دور کمرش! که البته خبرش به گوش می رسد که به زودی قرار است عالی جنابان پرده دوست ،  در یک اقدام دسته جمعی داوطلبانه ،  درخواست ابطال این جمله معرو ف سعدی را بنمایندوبا الصاق اصلاحیه ای به این فرمایش شاعرمرحوم بنویسند که من آن نیستم که من دانم بلکه من همان کسی هستم که برروی این پرده ها می آورند !

نام كاربري :
رمز عبور :

» عضویت «

بازديدکنندگان اين صفحه:: 1094 | بازديدکنندگان امروز: 88 | کل بازديدکنندگان: 4923725 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1094 ثانيه
تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت هزاره فناوری تابان و مؤسسه شهر باران آستارا می باشد