به شهر الكترونيك آستارا خوش آمديد.

حرف راست را بچه مي زند

 منبع : سايت آستارا

 نويسنده : طاهر خيامي    ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1387/08/27  
نقره‌داغ شدن در سه سوت!– کار واجبی داری! مجبور هستی چنددقیقه‌ای پارک کنی بروی دنبال کارت! نیم‌ساعت، دور می‌زنی، جایی برای ایستادن نیست یا اتومبیل‌های خوش‌شانس قبلی پارک کرده‌اند یا اینکه کلیه جای پارک‌های موجود، توسط تابلوهای آگهی رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و نیز اشیا و ادوات هشداردهنده از جمله نردبانهای فلزی و چوبی و جعبه‌های خالی میوه و نوشابه تسخیر شده است! می‌بینی زیر یک تابلوی ایستادن ممنوع! خالی است می‌زنی کنار، پیاده می‌شوی دست را سایه‌بان چشم می‌کنی که آیا در آن دوردست‌ها جای خالی دیده می‌شود برای پارک این چهارچرخ آهنی لعنتی؟ سرت را نجنبانده‌ای، کلی زحمت کشیده‌اند جریمه 4هزارتومانی را نوشته‌اند و چسبانده‌اند زیر برف‌پاک‌کن شیشه‌ات! و رفته‌اند! معلوم نیست در شهری که خیابان‌هایش همان خیابان‌های سی سال قبل هستند و اتومبیل‌هایش چندین هزار برابر شده‌اند و نیم‌متر جا برای ایستادن آزاد نیست، این همه تابلوی ایستادن ممنوع چه مفومی دارد؟
مشکلی نیست که آسان نشود!- گفته شده است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور خانم‌های تماشاچی در ورزشگاه‌ها، اجباری است و آقای علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال هم فرموده است که ما باید برای جلوگیری از بهانه‌جویی‌های رقبای آسیایی، در ورزشگاه‌هایمان از خانم‌های فارسی‌ندان استفاده کنیم! البته این هم گفته شده است که در ورزشگاه‌ها، ما فقط به 95هزار مرد بي‌زبان نیاز داریم که قادر به فحش‌دادن و گفتن حرفهای رکیک نباشند! یک نظر دیگر هم این است: همان بهتر که خانم‌های حاضر در ورزشگاه ناشنوا باشند که هیچ دشنامی را نشنوند که یکی پریده است وسط نظریات این‌یکی و گفته‌است: اینها هیچ‌کدام‌کارساز نیستند. خانم‌ها همگی فهیم هستند و برخلاف‌تصور عده‌اي ناشنوا هم نیستند و نمی‌توانند هم باشند. بنابراین بهترین کار این است حالاکه تشکیلات  فوتبال‌آسیا هم پیله‌کرده است و دست از سر فوتبال ما برنمی‌دارد و هرروز دنبال یک بامبول تازه است در ورزشگاه‌ها، از خانم‌هایی برای تماشای فوتبال استفاده کنیم که قادر به شنيدن نباشند آری این بهترین کار است اخوی! اینطوری نه سیخ و نه کباب، هیچ کدام نمی‌سوزند!
این مقام‌داران!- و خدمت شما عرض شود که یکی از هفته‌های پیش، هفته تربیت‌بدنی بود و به این مناسبت، مسابقات قهرمانی متعدد و متنوعی بین کارمندان دولتی گیلان در رشت انجام گرفت. می‌گویند به قهرمانان اول، دوم و سوم رشته‌های ورزشی، مدال‌هایی هم داده شده است پیشنهاد می‌کنیم برای سالهای بعد کلیه شرکت‌کنندگان محترم را صاحبان مقام اول فرض کنند وبه همگی‌شان مدال طلا بدهند. درهر حال فراموش نکنیم  که این کارمندان همان قهرمانان افسانه‌ای و اسطوره‌ای هستند که با هزینه کردن مقدار اندکی از دریافتی ماهانه‌شان توانسته‌اند از پس پرداخت شهریه دانشگاه‌آزاد و پول آب و برق و گاز و تلفن و موبایل فرزندان‌عزیزشان و خرج و مخارج دیگر برآیند! بدون آنکه خم بر ابرو بیاورند و حتی ککشان بگزد! تازه پس‌انداز هم کرده‌اند!
حرف راست را بچه می‌زند!- برق که می‌رود نوه 18ماهه‌اش پیله می‌کند به او که بابابزرگ شما که می‌گفتین اخبار گفته و روزنامه‌ها هم نوشتن از طرف اداره هواشناسی! به خاطر خشکسالیه که برق نداریم، با امروز ده روزه که بارون یکریز میاد با این حساب نباس برق بره باید کلی هم اضافه بیاد لامپ‌هامون پرنورتر بشه! پیرمرد جوابی ندارد که به کوچولو بدهد. نوه کوچولو مال عصر اینترنت است دست‌بردار نیست می‌گوید: زودباش بابابزرگ، زنگ بزن به بابابرقی بگو برق رو زود بیاره شما بشین جلوی سیمای ایران به کارتون پینوکیو برس من هم می‌خوام تحلیل خبرهای اقتصادی اون یکی کانال را ببینم!
نام كاربري :
رمز عبور :

» عضویت «

بازديدکنندگان اين صفحه:: 1031 | بازديدکنندگان امروز: 804 | کل بازديدکنندگان: 4923631 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1718 ثانيه
تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت هزاره فناوری تابان و مؤسسه شهر باران آستارا می باشد