به شهر الكترونيك آستارا خوش آمديد.<< بازگشت به ليست انجمنها <<بازگشت به گروه کامپیوتر و برنامه نویسی


 مطلب اصلي
 عنوان : فراخوان عمومی
FAQ
تاريخ :
1387/06/17
FAQ
کاربر :
FAQ
متن :
با عرض سلام خدمت کاربران محترم خواهشمندیم نظرات و مطالب خود را در زمینه رایانه و نرم افزار در این قسمت قرار دهید.
با تشکر مدیر سایت آستارا پاسخ
 عنوان :
FAQ
تاريخ :
1387/07/04
FAQ
کاربر :
FAQ
متن :
باسلام به دوستان و تشکر بابت ایجاد پورتال استارا:

در دنیای اینترنت و کامپیوتر امروز لزوم ایجاد پورتال برای هر شهر و کشور یکی از ملزومات میباشد, چون تمامی شغلها و خدمات به سمت الکترونیکی شدن پیش میروند.
در شهر ما استارا هم به علت اینکه یک شهر توریستی و تجاری محسوب میشود وجود چنین پورتالی به عنوان یک کمبود حس میشد در هر حال موفق و موید باشید.


نظر من در مورد کامپیوتر :به طور خلاصه كامپیوتر دستگاهی است كه قدرت خارق العاده‌ای برای محاسبه دارد و می‌تواند بوسیله ابزارهای جانبی با محیط بیرون ارتباط برقرار كند. جایگاه كامپیوتر در دنیای امروز همین بس كه عصر حاضر عصر كامپیوتر است.


نرم افزار:مردم با بهره‌گیری از نرم‌افزار، توانایی انجام کارهایی را دارند که قبل از آن برایشان شدنی نبود. نمونه‌های از این دست نرم‌افزارها عبارت‌اند از: نرم افزار اداری، بازی‌های رایانه‌ای، اینترنت و ......اینترنت:اینترنت ( Internet) را باید بزرگ‌ترین سامانه‌ای دانست که تاکنون به دست انسان طرّاحی، مهندسی و اجرا گردیده‌است.
شواهد زیادی در دست است که از آنچه اینترنت برای بشر خواهد ساخت و خواهد کرد، تنها مقدار بسیار اندکی به واقعیت درآمده‌است.


فناوری اطلاعات : (Information Technology )
در هزاره سوم، «فناوری اطلاعات» (IT) به عنوان عمده‌ترین محور تحول و توسعه در جهان منظور شده است و دستاوردهای ناشی از آن، آن‌چنان با زندگی مردم عجین گردیده كه روی‌گردانی از آن، اختلالی عظیم در جامعه و رفاه و آسایش مردم به وجود می‌آورد. برای مثال، رایانه‌ای شدن بسیاری از امور جاری مردم، انجام بسیاری از كارهای روزمره بانكی با استفاده از اینترنت و شبكه‌های ارتباطی در منزل و خانه‌ها، آموزش الكترونیكی و مجازی و عدم نیاز به حضور در كلاس‌های درس، توسعه و ترویج تجارت الكترونیكی از نتایج و دستاوردهای فناوری اطلاعات است. عواملی كه هرچند در مراحل اولیه رشد و تكامل( البته در ایران ) قرار دارند اما در همین حد نیز در رفاه و آسایش انسان نقش بسیار مهمی دارند.

منبع:ویکی پدیا

نام كاربري :
رمز عبور :

» عضویت «

بازديدکنندگان اين صفحه:: 36602 | بازديدکنندگان امروز: 248 | کل بازديدکنندگان: 4813991 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1094 ثانيه
تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت هزاره فناوری تابان و مؤسسه شهر باران آستارا می باشد