به شهر الكترونيك آستارا خوش آمديد.

روزنامه ايران
روزنامه همشهری
روزنامه جام جم
روزنامه اطلاعات
روزنامه كيهان
روزنامه دنيای اقتصاد
روزنامه سرمايه
روزنامه نوروز
آفتاب يزد
   

 

 

خبرگزاری ايپنا

خبرگزاری ايرنا

خبرگزاری ايسنا

خبرگزاری بازتاب

خبرگزاری فارس

 

   چاپ        ارسال به دوست

نماينده منتخب آستارا : هيچ مسئولي حق ندارد فرصتهاي شغلي شهرستان را به افراد غير بومي اختصاص دهد

همزمان با شب سالگرد ميلاد با سعادت منجي عالم بشريت حضرت مهدي (عج) جشن نيمه شعبان در سالن ورزشي انقلاب آستارا برگزار شد. به گزارش تارک خزر در اين جشن با شکوه که به همت نمايندگي بيمه دي در آستارا و دفتر نماينده منتخب مردم اين شهرستان عصر روز شنبه هفته جاري با تلاوت قرآن توسط ساسان کهن پور و به مجريگري علي حيدر جوينده آغاز شد ابتدا سرود جمهوري اسلامي در سالن بزرگ انقلاب طنين انداز شد و پس از پخش موسيقي توسط استوديو شهامت ، يک نمايش طنز با نام لبخند به سرپرستي بابک زينالي اجرا شد.
برنامه بعدي اين جشن سخنراني نماينده منتخب مردم شهرستان آستارا در مجلس بود که با تبريک عيد نيمه شعبان و تشکر از حضور اقشار مختلف مردم شهرستان آستارا در اين جشن در سخناني ضمن دعوت مردم براي دعاي خير فرزندشان براي بدرقه به مجلس ، برنامه هاي آينده و همچنين مواضع سياسي خود را با مردم اين شهرستان در ميان گذاشت. ولي داداشي با اشاره به اينکه در آستانه ايام آغاز به کار مجلس دوره دهم مجلس شوراي اسلامي هستيم اظهار داشت هدف از دعوت شما عزيزان براي حضور در اين مراسم برگزاري با شکوه جشن نيمه شعبان و همچنين استمداد بنده از شما مردم شريف شهرستان است تا مرا به عنوان فرزند کوچکتان در راه حضور در مجلس شوراي اسلامي با دعاي خير خودتان بدرقه کنيد. وي سلامت همه جوامع بشري در شرق و غرب عالم را مهمترين دغدغه جامعه شناسان و نظريه پردازان عنوان کرد و با تاکيد بر لزوم تعامل مردم با حکومت گفت نظريه پردازان در مورد وظيفه تامين سلامت جامعه 3 نظريه اصلي دارند که اولين مورد آن عقيده دارد تامين سلامت جامعه بر عهده حکومت و زمامدار شايسته است و دومين نظريه تامين آن را بر عهده مردم مي داند ولي نظريه سوم تلفيقي از دو مورد قبلي است که رشد و تکامل فرهنگي ، سياسي و اقتصادي جامعه را در قالب تعامل مردم با حکومت مي داند. نماينده مردم آستارا در مجلس دهم با اشاره به اينکه نظريه سوم يک نظريه اساسي است افزود بر اين اساس بنده نيز از شما انتظار همکاري و همراهي داشته و اميدوارم با توجه به اميدي که به من راي داديد بنده با عملکرد خود اين اميد شما را تبديل به ياس و نا اميدي نکرده و بتوانم قدم هاي خيري در جهت خدمت به شما عزيزان بردارم.
داداشي در بخش ديگري از سخنان خود فرازهايي از توصيه امام علي (ع) به مالک اشتر را يادآور شد و گفت بنده در حضور شما مردم با صراحت به همه رانت خواران و ريزه خواران اعلام مي کنم که دور بنده را خط بکشند و با اين کار خودشان را خراب نکنند. وي اضافه کرد بنده از همه کساني که قصد خدمت به مردم اين شهرستان را دارند حمايت مي کنم بويژه سرمايه گذاران که اولويت نيز با سرمايه گذاران آستارايي مي باشد. نماينده منتخب مردم شهرستان آستارا تصريح کرد با توجه به اينکه معضل بيکاري يک معضل ملي است و تنها در انحصار دولت نمي باشد بنده انتظار دارم بخش خصوصي طبق اصل 44 قانون اساسي وارد ميدان شده و توسط سرمايه گذاران بخش خصوصي زمينه هاي اشتغال را فراهم نمايد که در اين ميدان اولويت با فرزندان عزيز شهرستان آستارا مي باشد و هيچ مسئولي حق ندارد فرصتهاي شغلي اين شهرستان را به افراد غير بومي اختصاص دهد. داداشي با اشاره به اينکه بيشترين مراجعات مردم شهرستان آستارا به بنده به دليل بيکاري است گفت وقتي جوان بيکاري به بنده مراجعه مي کند که از فرط بيکاري پولي در جيبش ندارد و بنده نمي توانم کاري برايش انجام دهم به قدري شرمنده مي شوم که دلم مي شکند. وي ادامه داد آستارا يک شهرستان بن بست نيست بلکه يک شهرستان اقتصادي است و نبايد جوانان اين شهرستان در چنين وضعيتي باشند. نماينده مردم آستارا در مجلس دهم با يادآوري حمايت خود از توليد کنندگان در تمام بخشها خاطر نشان کرد بنده از همه شما مردم نيز انتظار دارم با هدف رسيدن به خواسته هاي عام المنفعه و غير شخصي به دفتر اينجانب مراجعه کرده و اگر خواسته شخصي نيز داريد يک خواسته مشروع باشد چون اشخاصي که کارهايي مانند تصرف اراضي ملي را انجام داده اند نبايد به سراغ بنده بيايند.داداشي عدم توجه به شايعات را ديگر خواسته خود از مردم عنوان کرد و با تاکيد بر اينکه براي پي بردن به صحت يک ادعا بايد آن را از زبان بنده بشنويد بيان کرد اخيرا شايعه کرده بودند که بنده قصد عزل شهردار را دارم که بنده ضمن تکذيب آن يادآور مي شوم که عزل و نصب شهردار بر اساس قانون بر عهده شوراي شهر بوده و عملا به بنده مربوط نمي شود چون وظيفه بنده تدوين قانون و نظارت بر حسن اجراي قوانين در نهاد هاي دولتي و غير دولتي مي باشد. نماينده مستقل مجلس دهم با رد هر گونه شايعه اخذ پول از اشخاص در جريان فعاليتهاي انتخاباتي و بعد از آن گفت بنده براي مراجعات مردم شهرستان يک دفتر قوي تشکيل داده ام تا به عنوان بازوان مردم عمل کند و براي برقراري ارتباط با ادارات نيز يک دفتر تخصصي تشکيل و براي هر اداره يک رابط تعيين کرده ام. داداشي در آخرين بخش از سخنان خود به تشريح يکي از مهمترين سئوالات مطرح براي نمايندگان جديد مجلس پرداخت و گفت بنده نه اصلاح طلب هستم نه اصولگرا ولي هرگز منافع کشور و انقلاب را به منافع باند بازيهاي سياسي نمي فروشم. وي گفت بنده جزو 85 نفر نماينده مستقل مجلس دهم بوده و در بررسي طرحها و لوايح مجلس منافع مردم و مصالح انقلاب را مد نظر قرار داده و اگر به نفع آنها بود راي مثبت و اگر بر خلاف اصول انقلاب اسلامي بود به آن راي منفي خواهم داد چون در هر حالت خود را در مسير ولايت و منافع مردم مي دانم. نماينده مردم آستارا در مجلس دهم با اظهار اميدواري از همکاري مردم و مسئولين براي رساندن اين شهرستان به جايگاه واقعي خود و همچنين تشکر از بانيان اين جشن به سخنان خود پايان داد.
برنامه هاي بعدي اين مراسم قرعه کشي بين مردم با شماره هاي داده شده به آنها در هنگام ورود به سالن و اهداي کارتهاي هديه به 14 نفر از برندگان از طرف بيمه دي و با دست مسئولين و همچنين اجراي موسيقي زنده کلاسيک به خوانندگي وفا شکوري گنجوي جوان خوش آتيه آستارايي و نوازندگي کيبورد توسط مهرداد خوش نگين ، نوازندگي گيتار توسط بابک داداش زاده و درامرزي توسط فريدون مشکبار بود که با استقبال حضار اجرا شد. به گزارش تارک خزر بخشدار مرکزي آستارا، رئيس و اعضاي شوراي شهرهاي آستارا و لوندويل ، مدير آموزش و پرورش آستارا ، رئيس شوراي هيئت هاي مذهبي آستارا ، رئيس شوراي بخش مرکزي آستارا ، روساي ادارات فرهنگ و ارشاد آستارا ،هلال احمر ، کميته امداد ، ورزش و جوانان ، جهاد کشاورزي ، بنياد شهيد ، اداره برق ، مرکز آموزش فني و حرفه اي ، اتحاديه تاکسيراني ، رئيس اداره امور عمومي بيمارستان ، رئيس انجمن حمايت از بيماران کليوي ، رئيس دانشگاه پيام نور ، رئيس بانک انصار ، رئيس اداره کتابخانه هاي شهرستان ، علي مهدوي مسئول دفتر نماينده آستارا ، ياور حبيبي پور مسئول دفتر نماينده آستارا در بخش لوندويل و مهندس داود آقازاده مدير هنرستان ابوريحان از ديگر مسئولان حاضر در اين جشن بودند.


١٨:٤٦ - 1395/03/03    /    شماره : ٣٢٤٤    /    تعداد نمایش : ٩٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
دارندگان روزنامه ، هفته نامه ، ماهنامه و خبرنگاران محترم که دارای کارت خبرنگاری معتبر از مراجع ذیصلاح می باشند می توانند برای قرار دادن اخبار ، مقالات و اطلاعات خود در اين صفحه با مديریت مؤسسه فرهنگی و  هنری شهر باران و یا شرکت   هزاره فن آوری تابان تماس حاصل کنند.

آدرس: خيابان ملت - روبروي مدرسه شهيد نواب صفوي - شركت هزاره فناوري تابان

 

taban@e-astara.com

:Email 

 

تلفن تماس:

5268747-0182   همراه: 09111838110
نام:
ایمیل:

      

نام كاربري :
رمز عبور :

» عضویت «

الحاق آستارا به اردبیل خیال بافی است!
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل و به رسم سفر هاي گذشته بار دیگر مسئله الحاق آستارا به اردبیل نقل محافل شد! كليد
 ٢٣:٢١ - 1393/06/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

اينجا محل تبليغات شماست

 
بازديدکنندگان اين صفحه:: 2895628 | بازديدکنندگان امروز: 655 | کل بازديدکنندگان: 5032837 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1406 ثانيه
تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت هزاره فناوری تابان و مؤسسه شهر باران آستارا می باشد