به شهر الكترونيك آستارا خوش آمديد.

روزنامه ايران
روزنامه همشهری
روزنامه جام جم
روزنامه اطلاعات
روزنامه كيهان
روزنامه دنيای اقتصاد
روزنامه سرمايه
روزنامه نوروز
آفتاب يزد
   

 

 

خبرگزاری ايپنا

خبرگزاری ايرنا

خبرگزاری ايسنا

خبرگزاری بازتاب

خبرگزاری فارس

 

   چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه نماينده منتخب در بهار همراهي و همدلي

سخني با مردم شريف و فهيم شهرستان آستارا

نماينده منتخب مردم شهرستان آستارا در دوره دهم مجلس شوراي اسلامي با صدور اطلاعيه اي ضمن اعلام آمادگي خود براي استفاده از نقطه نظرات عموم شهروندان و صاحب نظران اين شهرستان ، آدرس وبسايت رسمي خود را جهت اطلاع رساني به مردم اعلام کرد. ولي داداشي در اين اطلاعيه که به دفتر تارک خزر ارسال شده آورده است:
بسم الله الرحمن اارحيم

با درود و سلام به روح معمار کبير انقلاب و شهداي ايران اسلامي و آرزوي طول عمر با عزت براي مقام معظم رهبري و عرض ادب و احترام خدمت مردم شريف و فهيم بندر مرزي شهرستان آستارا ، سخني چند را در باب انتخابات غرورآفرين مجلس شوراي اسلامي در هفتم اسفند ماه سال گذشته و آغاز به کار قريب الوقوع مجلس دهم با شما شهروندان گرانقدر در ميان مي نهم.
از حدود 2 سال قبل با استعانت از خداوند قادر متعال و بررسي هاي فراوان و همه جانبه ، مشورت با جمعي از اهل فکر و دغدغه مندان و دلسوزان شهرستان تصميم به حضور در اين عرصه خطير گرفتيم و طي نشست هاي متعدد با اقشار مختلف مردم به نياز سنجي در حوزه هاي مختلف و بررسي انتظارات مردم شهرستان شهيد پرور آستارا از نماينده خود پرداخته و خواسته قلبي اکثر شهروندان گرامي را در نياز به حاکم شدن تفکر جديد و جريان پيدا کردن انديشه ها و ديدگاه هاي نو در حل و فصل مسائل و مشکلات شهرستان يافتيم.
با فرا رسيدن ايام تبليغات انتخاباتي نامزدها ، آنچه بيشتر از هر چيز ديگر نمود پيدا کرد ، حضور پرشور و مصمم بانوان و مردان و مخصوصا نسل جوان آستارايي و تلاش و کوشش بي وقفه و شبانه روزي ايشان براي رقم زدن سرنوشت خود بود که نتيجه آن منسوخ شدن بازي ها و روش هاي قبلي در اين عرصه و جايگزين شدن ايده و فکر جديد بر پايه نگاه اصولي براي اصلاح کاستي ها و کمبود ها و آينده نگري مدبرانه بود.
ناگفته نماند منظور از بانوان و مردان و نسل جوان فقط حاميان ولي داداشي نيست ! بلکه در اين روزهاي پرشکوه تمام مردم و هواداران کانديداها با مشي فکري جديد گام به ميدان رقابت در اين جشن بزرگ ملي نهادند و راه را بر سو استفاده سودجويان و منفعت طلبان بستند. برخود لازم مي دانم از تمام کانديداها و دست اندرکاران ستادهاي آنان به خاطر مشارکت پرشور و زمينه سازي براي حضور گسترده مردم در عرصه انتخابات و رونق بخشيدن به اين فرايند مهم و تاثيرگذار شکري ويژه بنمائيم.
پس از انتخابات هفتم اسفند ماه نيز بلافاصله برنامه ريزي دقيق و جدي براي توسعه فعاليت هاي کارگروه هاي فني و علمي در موضوعات تخصصي مختلف – که قبل از انتخابات تشکيل شده بود- انجام پذيرفت و بازديد از تمام نقاط شهرستان و روستاهاي اطراف در اولويت قرار گرفت و از نزديک با بخش عمده اي از نقطه نظرها و مشکلات و نيازهاي شهروندان عزيز آشنا شديم و گزارش بازديدها به کارگروه هاي تخصصي و مربوطه به جهت بررسي و اعلام نظر ارجاع داده شد.
با توجه به مطالعه گسترده و تحقيقات کامل ، آشنايي جامع نسبت به شرح وظايف نمايندگي را به دست آورده و عزم جدي براي حرکت در مسير قانوني نمايندگي داريم و به هيچ عنوان قصد دخالت نا بجا در و ايجاد اخلال در امور اجرايي و حوزه هاي خارج از مسئوليت نمايندگي مجلس را نداشته و نخواهيم داشت. اما فعاليت حوزه هاي مختلف از جمله مسائل اجرايي و امور مرتبط با دولت کريمه و ساير دستگاهها و ... توسط کارشناسان و همچنين از طريق ارتباط مداوم با شهروندان گرامي به طور منظم نظارت و ثبت شده و اگر خداي ناکرده قصور ، کمبود يا تخلفي صورت گيرد از مجاري قانوني تا رسيدن به نتيجه مقتضي پيگيري خواهد شد. اگرچه کمک به دستگاهها براي آسان سازي خدمت رساني به شهروندان عزيز و تسهيل در روند انجام امور اداري و ... جزو اولويت هاي مهم مي باشد اما در عين حال به حرکت در مسير قانون و اجتناب از هنجار شکني و رفتارهاي خارح از عرف و فراقانوني تاکيد مي نماييم.
حضور پررنگ و تاثير گذار و راي قاطع مردم آگاه و شريف شهرستان آستارا ، فرا رسيدن دوران همراهي و همدلي و در پيش بودن افقي روشن براي رسيدن به آستارايي آبادتر را نويد مي دهد. از اين روي اعلام مي داريم که هر کس که دغدغه پيشرفت آستاراي عزيز و قصد خدمت صادقانه را دارد بداند که بنده به عنوان نماينده به همراه مسئولين دفتر مراجعات مردمي و کارگروههاي فني و علمي با آغوش باز و گوش شنوا آماده شنيدن نقطه نظرات اين عزيزان هستيم.
حال عموم مردم شهرستان به منظور ارتباط موثر و بيشتر مي توانند از آخرين اخبار و گزارش ها از طريق وبسايت رسمي به آدرس
Validadashi.com
و همچنين شبکه هاي اجتماعي که نشاني آنها در وبسايت رسمي درج گرديده است آگاه گردند و علاوه بر آن هر 3 ماه يک بار جلسه اي با حضور اصحاب رسانه به جهت ارائه گزارش عملکرد 3 ماهه و پاسخگويي به سئوالات برگزار خواهد شد. تاکيد مي گردد که کليه اخبار و ديدگاهها و مشروح مصاحبه ها و اقدام ها و ساير مطالب مربوط به ولي داداشي در وبسايت رسمي منعکس خواهد شد و در صورتي که مطلب يا خبر يا مصاحبه يا گفته اي به نقل از اينجانب در رسانه اي درج گردد اما اصل ان مطلب در وبسايت رسمي منتشر نشده باشد ، رسميت نداشته و مورد تائيد نمي باشد.
در پايان ضمن تشکر از نمايندگان ادوار گذشته و زحمات ارزشمند آنان براي همفکري با تمام نمايندگان و کانديداهاي قبلي انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شهرستان آستارا اعلام آمادگي نموده و دست استمداد به سوي عموم شهروندان گرامي و معزز ، مسئولين و روساي ادارات و ارگانها ، اساتيد حوزه و دانشگاه ، جوانان و بازاريان ، هيئت هاي مذهبي ، هيئت امناي مساجد و تشکل هاي مردم نهاد و ... دراز مي کنيم و انتظار داريم با نقد سازنده و ارائه ايده ها و نقطه نظرات خود فرزند و نماينده منتخب خود را در اين راه ياري نمايند که اگر بنا در ايجاد فضايي جديد و گفتماني نو و رو به رشد باشد ، همدلي و همراهي و پرهيز از تخريب و هياهو و حرکت در مسير قانون ، مسيري مطمئن براي دست يافتن به اين مهم خواهد بود. چه اين که يکي از زمينه هاي مهم نيل به سمت توسعه پايدار ، حفظ کرامت انساني در تمام حوزه هاست و در بيان جايگاه انسان همين بس که خداوند قادر دانا در پي آفرينش انسان خود را با توصيف بهترين آفريننده ستايش فرموده است.
فتبارک الله احسن الخالقين (مومنون/14)
والسلام علي من التبع الهدي – ولي داداشي


١٨:٤٣ - 1395/03/03    /    شماره : ٣٢٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
دارندگان روزنامه ، هفته نامه ، ماهنامه و خبرنگاران محترم که دارای کارت خبرنگاری معتبر از مراجع ذیصلاح می باشند می توانند برای قرار دادن اخبار ، مقالات و اطلاعات خود در اين صفحه با مديریت مؤسسه فرهنگی و  هنری شهر باران و یا شرکت   هزاره فن آوری تابان تماس حاصل کنند.

آدرس: خيابان ملت - روبروي مدرسه شهيد نواب صفوي - شركت هزاره فناوري تابان

 

taban@e-astara.com

:Email 

 

تلفن تماس:

5268747-0182   همراه: 09111838110
نام:
ایمیل:

      

نام كاربري :
رمز عبور :

» عضویت «

الحاق آستارا به اردبیل خیال بافی است!
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان اردبیل و به رسم سفر هاي گذشته بار دیگر مسئله الحاق آستارا به اردبیل نقل محافل شد! كليد
 ٢٣:٢١ - 1393/06/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

اينجا محل تبليغات شماست

 
بازديدکنندگان اين صفحه:: 2895644 | بازديدکنندگان امروز: 675 | کل بازديدکنندگان: 5032857 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1875 ثانيه
تمام حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت هزاره فناوری تابان و مؤسسه شهر باران آستارا می باشد